Temsilcilikler

Georg Fischer Piping Systems Ltd.

1986 Yılından beri Georg Fischer ürünlerinin Türkiye dağıtıcısıdır. Georg Fischer olarak Plastik borulama sistemleri, ölçüm cihazları ve kaynak makinaları tedariği sağlanmaktadır.

Detaylı ürün bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

logo_KME_2019_cmyk.jpg

KME Germany GmbH Co. & KG

Demir Çelik sektörü ve sürekli döküm makinaları için bakır kalıpları, geniş ve dar taraf bakır döküm plakaları; Bakır döküm Sanayi için  damblocks ve döküm tekerlekleri, Alüminyum döküm sektörü için bakır döküm merdaneleri, bakır, bakır alaşımı olan pirinç, bronz ve özel alaşımlı levha, şerit ve diskler, denizcilik sanayine yönelik CuNiFe boru, ek parçaları, hidrolik devreler için "MultiCore Bundle" çoklu boru devre sistemleri, çatı ve cephe uygulamaları için bakır ve alaşımı ürünler, elektrik, otomotic ve trafo sanayileri için bakır ve alaşımlarından 1400mm genişliğe kadar levha ve şeritler.

 

KME GmbH ve MAK A.Ş ortaklığında 2012 senesinde Gebze / Kocaelinde kurulan KME Kalıp A.Ş yassı üreticilerin sürekli dökümde kullandıkları bakır plakalara tamirat ve nikel kaplama hizmeti vermektedir. Detaylı bilgiye www.kmekalip.com adresinden ulaşabilirsiniz.

SMS Group GmbH 

Anahtar teslim çelikhane ve haddehane projeleri; Elektrik Ark Ocakları, Vakum Degassing PlantsVD/VOD, pota ocağı, toz toplama ve sürekli döküm makinaları( combi caster, blooms, beam blanks, yuvarlak ve kütük döküm) tasarım ve mühendislik hizmetleri.

 

EAF ve Pota ocağı modifikasyonları, sürekli döküm makinası modifikasyonları ve yedek parça tedariği.

Superior Graphite Europe Ltd.

Amerikan menşeili Superior Graphite firması üretimini Amerika ve İsveç'te yapmaktadır. Yıllık 48.000 Ton karbon saflaştırma kapasitesine sahiptir. Superior Graphite üretiminden yüksek kaliteli karbon verici " Desulco ® " recarburizer satışı yapılmaktadır. 

Flohe GmbH Co. & KG

Flohe Cable Technologies GmbH

Flohe, yüksek akım teknolojisi alanında geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Elektrik Ark Ocakları, DC Ocaklar ve Pota Ocakları için su soğutmalı yüksek akım kabloları, elektrod tutucu kollar, delta tedariği, ekipman modifikasyon, yedek parça ve mühendislik hizmetleri.

Orbitalum Tools GmbH

Alman menşeili Orbitalum  üretimini yüzde yüz Almanya'da yapmaktadır. Ürünleri arasında 12mm'den 400mm çapa kadar boru kesme makinaları, boru ağzı düzleme makinaları ve kaynak ağzı açma makinaları bulunmaktadır. Bunların yanısıra bünyesinde Tungsten Ucu bileme makinalarının da üretimini yapmaktadır.

SOLARI DI UDINE SPA